Kokiomis savybėmis pasižymi tikrai geras pripučiamas čiužinys?

Šiais laikais, visi išvykę stovyklauti norime jaustis lyg miegotume savo lovoje. Būtent dėl šios priežasties, nusprendėme atsakyti į klausimą „Kokiomis savybėmis pasižymi tikrai geras pripučiamas čiužinys“.

Ilgaamžiškumas

Šį faktorių laikome svarbesniu už komfortą, nes, mūsų nuomone, tai pati svarbiausia savybė renkantis pripučiamą lauko čiužinį. Juk mažiausiai ko norėtume stovyklaudami, tai pastebėti, jog čiužinys pradėjo leisti orą ir švaistyti laiką ieškant tos nelemtos skylės!

SimplySleeper SS-49T

Patogumas

Sutiksite, jog šis kriterijus turėtų būti bent jau antroje svarbumo vietoje. Galiausiai, jeigu ieškote pripučiamo čiužinio, norite jaustis lyg miegotumėte savo paties lovoje. Puikus nakties poilsis kelionėje yra privalomas. Juk didžiąją laiko dalį norite išnaudoti kuo efektyviau – aplankyti įsimintinas vietas ir tiesiog tyrinėdami naujas vietoves. Tai gali varginti. Todėl nenuostabu, jog patogumas yra beveik sąrašo viršūnėje.

Kaip ir ilgaamžiškumas, patogomo faktorius pripučiamų čiužinių pramonėje yra labai ištobulintas. Tokie čiužiniai būna twin, queen ir king dydžių, todėl jūsų judesiai bus visiškai nevaržomi erdvės trūkumo. Taip pat yra čiužinių, kurie yra skirtingo kietumo, todėl bus nesunku išsirinkti patogiausius, o pats čiužinio paviršius, gaminamas iš tokių medžiagų, jog ryte jausitės kaip niekad lengvai.

Lengva naudotis

Slow Manual Air Bed Inflation

Atliekant didžius žygius, jūs nenorite švaistyti laiko pučiant savąjį pripučiamą čiužinį. Šiaip ar taip, nenorite praleisti progos nufotografuoti tą retą gyvūną, kurio taip ilgai ieškojote. Todėl gamintojai pasistengė, jog pripūsti čiužinį būtų vieni juokai. Tiesą sakant, tam tikri nustatymai, leis čiužinį pripūsti šiek tiek greičiau nei per 60 sekundžių!

Susisiekite su mumis