Twin, Queen ar King dydis?

Renkantis pripučiamą čiužinį, būtina apgalvoti daug kriterijų, tačiau vienas svarbiausių yra dydis. Na, galima teigti, kad tai pati svarbiausia dalis. Nėra nieko blogiau nei jaustis nepatogiai vien dėl to, jog čiužinys yra per mažas. Juk niekas nenori pabusti vidury nakties ir vėl šalia čiužinio.

Taigi, nusprendėme, jog būtų apdairu aptarti pripučiamų čiužinių dydžius, kad galėtumėte išsirinkti tinkamiausią.

 

Twin Size Air Mattress

Twin pripučiami čiužiniai

Paprastai, šie čiužiniai yra pakankamai dideli žmogui, kuris nenori (ar nemėgsta) dalintis miego edrve su kitais. Tiesą pasakius, jie taip pat labai patogūs keliaujantiems vieniems.

Didžiausi privalumai :

  • Dauguma twin dydžio čiužinių yra maždaug 1 metro pločio ir 2 metrų ilgio. Tokie matmenys puikiai tinka vidutinio sudėjimo suaugusiam asmeniui.
  • Juos kur kas lengviau laikyti supakuotus, nes yra mažesni už kitus siūlomus dydžius.
  • Akivaizdu, kad twin dydžio čiužinys užims mažiau vietos, todėl neteks nerimauti dėl naudojimo mažesnėse erdvėse.
  • Šie pripučiami čiužiniai yra pigiausi iš siūlomų, todėl taupantiems tai gali būti geriausias pasirinkimo variantas.
Twin Size Air Mattress

Queen pripučiami čiužiniai.

Šis dydis yra didesnis nei twin ir būtent queen dydžio čiužiniai sudaro didžiąją pirkinių dalį. Tačiau, verta nepamiršti, jog stambesniems asmenims, reiktų apmąstyti King dydžio čiužinius. Taip pat, queen dydžiai puikiai tinka, jei miegate vieni, tačiau norite daug vietos judesiams. Nepaisant galimybės turėti truputėlį daugiau laisvos vietos miegant, galima tikėtis ir šių privalumų :

  • Gamintojams patogiau pritaikyti naujausias technologijas būtent šiam dydžiui, nes paprasčiausiai yra daugiau vietos eksperimentuojant. Dėl šios priežasties, tikėtina, jog rasite šiuos dydžius, su įvairiausiai priedais –  padidintas čiužinio aukštis, įmontuotos elektrinės pompos ir netgi valdymo skydelis.
  • Šio dydžio pripučiami čiužiniai yra vidutinės kainos, tačiau jų panaudojimo įvairovė yra kur kas didesnė nei vidutinė. Ji puikiai tilps vidutinėje dvivietėje palapinėje; gali būti panaudota, kaip svečių lova; pakankamai kompaktiška išvykoms pas draugus bei giminaičius.
Twin Size Air Mattress

King pripučiami čiužiniai

Iš pavadinimo (king – karališkas) galima spręsti, jog šis dydis yra pats didžiausias, kurį galima įsigyti, todėl kaina – didžiausia. Bet neveltui. Dėl apačioje išvardintų priežasčių, yra visiškai suprantamas žmonių pasirinkimas, perkant būtent šį dydį. Ypač jei norima jaustis lyg miegant nuosavoje lovoje.

  • King dydis yra pats didžiausias rinkoje, todėl jei esate aukštesnis nei 190cm, jums neteks susidurti su problema, kuomet kojos lieka kabėti už čiužinio krašto.
  • Šis dydis taip pat idealus poroms mėgstamčioms dalintis viena lova, bet nebūtinai susiglaudus (ypač tada, kai oras iš tiesų šiltas)
  • Jeigu ieškote labiau ilgalaikio varianto, šis čiužinių tipas turėtų būti tarp jūsų pasirinkimo variantų. Dažniausiai King dydžio čiužinia yra pirmieji, kuriems gamintojai pritaiko pačiams naujausias technologijas, todėl kokybės ir patogumo klausimais, jie mažai nusileidžia paprastoms lovoms.

Bendrai

Kad ir kokio dydžio pripučiamo čiužinio beieškotumėte, manau, šioje svetainėje rasite labiausiai priimtiną variantą. Tik prisiminkite, perkant per mažą čiužinio dydį, rizikuojate miego kokybės praradimu.

Susisiekite su mumis