Kaip išsirinkti tinkamą pripučiamą čiužinį?

Pripučiamas čiužinys miegą gali paversti kur kas malonesniu, nepaisant ar čiužinys skirtas atvykstantiems giminaičiams, ar stovyklavimui. Pasirinkus miegą ant pripučiamo čiužinio, jums daugiau neteks patirti to nepatogumo ar netgi skausmo, kuris buvo jaučiamas miegant ant žemės. Tačiau pripučiami čiužiniai pasižymi ne tik dideliu komfortu – jie universalūs ir labai patogūs pernešti iš vienos vietos į kitą. Dar viena puiki savybė – naudojant pripučiamą čiužinį, savo darbo kambarį paversite svečių miegamuoju neįdėję nei daug laiko, nei pinigų, nei pastangų, kurių jums prireiktų naudojant standartinę lovą.

Pripučiamų čiužinių dydžiai :

Air beds follow the same size and dimension structure as other traditional bed sizes.

Pripučiamiems čiužiniams taikoma ta pati dydžių ir matmenų sistema, pagal kurią matuojamos ir tradicinės lovos.

* Twin- 100 x 190 (cm)
* Twin XL- 100 x 205 (cm)
* Full (Double) – 135 x 190 (cm)
* Queen- 150 x 205 (cm)
* King- 195 x 205 (cm)
* California King- 185 x 215 (cm)

Renkantis pripučiamą čiužinį :

  1. Apmąstykite kur jį naudosite. Ar jūs ieškote pripučiamos lovos paguldyti atvykusius svečius, ar naudosite čiužinį lauke? Jei tai bus čiužinys skirtas naudojimui namuose, čiužinio paviršius nebus toks storas kaip čiužinio skirto naudoti lauke. Taip pat, namų čiužiniams yra pritaikytas didesnis pompų pasirinkimas. Lauke naudomajų čiužinių apačia turi būti galima iš storesnio plastiko sluoksnio, apsaugančio pripučiamą čiužinį nuo akmenų ar spyglių.
  2. Apsvarstykite, kas miegos ant čiužinio. Vaikams nereikia tokių čiužinio sustiprinimų, kokių reikia suaugusiems, todėl standartinio storio čiužinio turėtų pakakti. Vyresnio amžiaus žmonėms patiks kietesnio paviršiaus, paaukštintas čiužinys.
  3. Apgalvokite dydį. Jeigu čiužinį naudosite stovyklavimo išvykoms, įsitikinkite kad matmemys sutaptų su palapinės. jei čiužinys skirtas naudoti namuose, pagalvokite kokio dydžio čiužinys tilps jam skirtame kambaryje. Jei kambarys pakankamai didelis, rekomenduotina neatmesti galimybės įsigyti čiužinį, kuris būtų bent vienu dydžiu didesnis, nei paprastos lovos čiužinys. Tačiau pripučiamo čiužinio dizainas ir sąlyginai slidi danga padidina galimybę nukristi nuo čiužinio miego metu.

Susisiekite su mumis