DUK

1. Kodėl mano pakraunama eletrinė pompa neveikia? Įjungus niekas neįvyksta.

Maždaug 10 valandų trunka, norint pilnai pakrauti baterijas. Šis laikotarpis yra taikomas pirmąjam ir visiems kitiems įkrovimams.

2. Ar galiu plauti savo čiužinį?

Pripučiamas čiužinys gali būti plaunamas muilu ir vandeniu, plovimui naudojant kempinę arba švelnų šepetį. Kruopščiai nuplovus, išdžiovinkite. Čiužinio į vandenį nardinti nepatartina. Vandens patekimas į čiužinį gali būti kenksmingas tam tikrom sudėtinėm pripučiamo čiužinio dalim. Čiužinio plauti skalbimo mašina NEGALIMA. Tai nepataisomai sugadins čiužinį ar net skalbimo mašiną.

3. Kokių turite pasiūlymų prižiūrint siurblį?

Dažniausiai, taikomas tepalas, kurį galima tepti ant „O-žiedo“ esančio po viršutiniu filtro dangteliu, norint sumažinti tarpinės trūkinėjimą. Patikrinkite šlangas ar jose nėra įtrūkimų, jei būtina – pakeiskite jas naujomis. Taip pat, įsitikinkite ar išvalėte ir pakeitėte filtro kasetes, kaip rekomenduojama savininko vadove.

4. Kaip gaminami pripučiami čiužiniai?

Yra penki galimi INTEX pripučiamų čiužinių surinkimo būdai. I-Beam surinkimo būdas paremtas pagal paralelinių vilino sijų būseną – vertikalią arba horizontalią. Coil Beam būdas diferencijuojamas pagal atviras vinilo kilpas, kuri kiekviena yra suvirinta (dažniausiai apskritimo formos) tiek čiužinio viršuje, tiek apačioje. Wave Beam tai pakeista I-Beam kostrukcija, susidedanti iš lygiai nutolusių oro vamzdelių, kurie sukuria banguotą čiužinio paviršių. Comfort-Top konstrukcija sudaryta iš dviejų sluoksnių. Ji turi I-Beam pagrindą ir viršutinį sluoksnį, sudarytą iš apvalių įspaudų, kurie yra sutvirtinti su kietu vinilo lapu. Toks derinys užtikrina medžiagos lankstumą. Air-flow konstrukcija turi deimanto formos kišenes, kurios leidžia orui sklandžiai pasiskirstyti po visą čiužinį.

5. Ar galiu dėti pripučiamą čiužinį ant esamo lovos pagrindo?

Pripučiami čiužiniai gali būti dedami ant bet kurio lovos pagrindo ar kieto paviršiaus. Tačiau senas ar pažeistas pagrindas gali pažeisti čiužinio kokybę ar netgi nepataisomai sugadinti pripučiamą čiužinį. INTEX čiužinius labiausiai patartina naudoti ant kieto paviršiaus.

6. Ar galiu čiužinį apkloti antklodėmis?

Taip, antklodėmis galima apkloti pripučiamą čiužinį. Geriausia, jeigu antklodės kišenėlės būtų tinkamio čiužiniui gylio.

7. Kodėl produkto dydis neatitinka dydžio, nurodyto ant dėžės?

INTEX čiužiniai nurodo apytikslį dydį, kai jis yra pripūstas; įsitikinkite kad pripučiamas čiužinys yra pilnai pripūstas prieš matuojant jo dydį. Visi nurodyti dydžiai gali būti paveikti slėgio ar temperatūros. Dėl to, jūsų matavimai gali skirtis nuo nurodytų ant pakuotės.

8. Kokį svorį gali atlaikyti INTEX čiužinys?

Jr. Twin, Twin size = 300 lbs / 136 kg. Full, Queen, King = 600 lbs / 272 kg.

9. Čiužinyje atsirado gumbų – kaip juos tinkamai pašalinti?

Tvarkymo pleistras yra pritaikytas tik vilino paviršiams. Tačiau, švintriniu popieriumi taip pat galima švelniai išstrinti gumbus. Tai padarius, paviršių nuvalyti acetonu, kad atnaujintas paviršius prisitaikytų prie likusio čiužinio.

10. Kaip skirstomi vožtuvai?

Built-in pompa yra įmontuota čiužinio viduje su skydelio dalies rodmenimis. 3-in-1(part# 10650) vožtuvas turi du spaustukus ant abiejų vožtuvo dangtelio (Valve Cap) pusių, kurie yra lengvai pašalinami.  2-in-1 (part #10651) vožtuvas tokių spaustukų neturi – vietoje jų yra paprastas užsukamas dangtelis, kištukas ant viršaus ir pačiame dangtelio viduje. Exhaust Valve Cap (part# 10043) ir Plug (part# 10044) turi guminį kamštį viduje, o užsukamas dangtelis yra ant jo. Double-Valve yra vinilinio vožtuvo stiebas (dydžio kaip tinklinio kamuolys) pritvirtintas prie čiužinio.

11. Ar INTEX pripučiami čiužiniai turi garantiją?

Intex čiužiniai garantijos neturi. Jeigu turite klausimų dėl čiužinio pakeitimo, prašome susisiekti su čiužinį pardavusia įmone. Visos grąžinimo sąlygos priklauso nuo prekę pardavusios įmonės.

12. Jeigu čiužinys turi plyšių, kaip juos rasti ir užlopyti?

Pirmiausia, būtina įsitikinti ar čiužinys tikrai turi plyšių. Norint tai padaryti, būtina patikrinti ar vožtuvai yra nesugadinti, jei taip – juos pakeisti. Taip pat galite papurkšti skysto muilo ir vandens mišinio ant manomai įtrūkusios vietos. Jei vieta įtrūkusi – pamatysite burbuliukus. Radus įtrūkusią vietą, ją nusausinti, pašalinti gumbus su švitriniu popieriumi, tada uždėtį pakaitinį lopinį audinio, kurį gausite perkant čiužinį.

Susisiekite su mumis